Kranio sakrální biodynamika, masáže Ceragem

 

CERAGEM V4

CERAGEM V4 je unikátní automatické termomasážní lehátko, které kombinuje masáž a tlakovou Ceragem masáž s infračerveným teplem vyzařovaným jadeitovými kameny a epoxidkarbonovými panely.

- toto zařízení pomocí interního projektoru pohybujícího se podél páteře uvolňuje zádové svaly, zklidňuje nervové dráhy v lidském těle a zlepšuje krevní oběh a cirkulaci životní energie Qi.
Qi (čchi) je čínské slovo pro životní energii.
- masážní lehátko je určené pro celkovou regeneraci.

- masážní lehátko CERAGEM je registrováno jako ZDRAVOTNICKÁ POMŮCKA
 
 
 

PRAKTIKY

 
Lehátko CERAGEM v sobě kombinuje následující alternativní lékařské praktiky:

- CHIROPRAXE - srovnává páteř a uvolňuje stlačené mišní nervy. Správné držení páteře stimuluje celé tělo a pomáhá mu vrátit se do jeho přirozeného rytmu.

- MASÁŽ - jedna z nejznámějších metod pro zmírnění bolesti, uvolnění těla a zlepšení krevního oběhu.

- AKUPRESURA - tlaková masáž napomáhá k uvolňování napnutých svalů a nervů, podporuje tok cchi a přináší pocit relaxace.

- MOXOVÁNÍ - tepelná stimulace akupresurních bodů zlepšuje krevní oběh, podporuje relaxaci a samoléčebné schopnosti těla.

- TEPELNÁ TERAPIE INFRAČERVENÝM TEPLEM - blahodárně působí na celé tělo. Zlepšuje krevní oběh, podporuje regeneraci, posiluje imunitní systém, tlumí bolesti a záněty.
 
 
 

VLASTNOSTI

 
Skenování páteře & APSM

CERAGEM používá revoluční technologii skenování páteře. To zatím nedokáže žádné jiné automatické termomasážní zařízení. Po zvolení jednoho z 10-ti automatických masážních programů, začne termomasážní lehátko načítat délku a zakřivení páteře tak, aby zvolený program probíhal individuálně podle délky a zakřivení páteře každého uživatele. Tím se docílí jedinečná a úžasná masáž na míru!
 
 
 

APMS

 
Pokročilý systém pohyblivých masážních jednotek APMS umožnuje i vertikální pohyb (nahoru a dolů), díky kterému lze masáž skutečně přizpůsobit potřebám daného uživatele.

 
 
 

Nastavitelná intenzita tlaku

 
Termomasážní lehátko Ceragem nabízí uživateli zvolit intenzitu tlaku v průběhu masáže mezi 1. - 6. stupněm.
 
 
 

Masážní programy

 
Termomasážní lehátko Ceragem nabízí uživateli zvolit mezi 12 masážními programy.
 
 
 

Hudební terapie

 
Volba z 10 relaxačních melodií.